NOVINKY

Tak ako i po iné roky aj tento na radosť celej skôlky k nám zavítal Mikuláš. Keďže deti počas roka poslúchali dostali rôzne darceky za čo Mikulašovi pekne zaspievali.
Detičky so svojimi drakmi a šarkanmi vyhrali boj so šibalom vetríkom.
Keďže teplomer skoro po celé leto neukazoval pod 30 stupňov museli sme sa premeniť na vodníkov a terorizovali sme miestne kúpaliská. Nikto sa neutopil, neochorel a deti odchádzali s peknými zážitkami.
Škôlku v prírode sme tento rok uskutočnili v Čechách vo Westernovom mestečko. Zažili sme tam naozaj veľa dobrodružstiev akými boli opekačka, ryžovanie zlata, návšteva Dinoparku, jazda na koni, nočný pochod a bobrík odvahy, keďže bolo veľmi teplo urobili sme si výlet i k blizkej priehrade kde mali deti súťaž o najlepšieho skokana do vody.
Krásne fotky detičiek z našej záhrady.
Detičky vyrobili vianočné pozdravy pre susedov, ktorí bývaju v okolí našej skôlky. Pozdravmi sme sa chceli poďakovať dobre susedské spolunažívanie.
V mesiaci december sme navštívili detské kultúrne centrum Bibiana. Piekli sme perníčky, maĺovali na sklo a vyrábali lampióny. Cestou sme sa zastavili na čajíku kde inde ako na vianočných trhoch.
Každoročne, aj tento rok sa uskutočnila besiedka k príležitosti dňa matiek. Boli napečené a navarené rôzne dobrôtky, jednoducho krásny a slnecný deň.
Apríl - tentokrát sme sa vybrali so staršími deťmi na návštevu SND.